KONST / Litografier / Färglitografi 12422164
nr 1242 2164
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Orkester. Signerad, numrerad 159/285. Motivet: 39x27 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:04:07
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.600 kr
5.000 kr
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
18 mar
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow